نصب پکیج

نصب پکیج در تهران یک اقدام کاملاً تخصصی بوده و باید توسط مجموعه‌ها و افرادی انجام شود که در این زمینه صاحب تخصص و تجربه کافی هستند. فرقی نمی‌کند که پکیج شما ایران رادیاتور و بوتان باشد یا تاچی، بایکان و سایر برندها. در هر صورت باید فرایند نصب آن‌ها به یک مجموعه معتبر و دارای تیم ماهر سپرده شود. در این مطلب به ارائه نکاتی درباره مراحل نصب پکیج در تهران خواهیم پرداخت. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

جهت تعمیر پکیج در تهران نیز تیم حرفه ای تاسیساتی شو,بهترین تعمیرکاران پکیج  را برای شما اعزام خواهد کرد.

نصب پکیج در تهران/تاسیساتی شو

اولین مرحله نصب پکیج

09196017175 | 09216051688

در اولین گام نصب پکیج در تهران باید به نوع دستگاه و فن‌دار یا بدون فن بودن آن با توجه به شرایط ساختمان دقت شود. پس از آن باید توان سیستم را با ظرفیت حرارتی ساختمان مقایسه کنید. در حال حاضر ظرفیت این سیستم‌ها در بازار ۲۴،۲۶، ۲۸، ۳۰ و.... هزار کیلو کالری بر ساعت است.

ویژگی های محل نصب پکیج

09196017175 | 09216051688

فرقی نمی‌کند که پکیج شما از چه برندی تهیه شده باشد. در هر صورت باید پیش از نصب آن ویژگی‌های محل نصب را بررسی کنید. این مکان باید تراز بوده و رطوبتی در آن وجود نداشته باشد. همچنین باید فرایند نصب پکیج در نزدیکی‌های دودکش انجام گرفته و سپس به کنترل دودکش از لحاظ قطر، ارتفاع، میزان مکش، کلاهک و.... اقدام گردد.

از آنجایی که بررسی این نکات به تخصص بالایی نیاز دارد پس استفاده از خدمات یک مجموعه حرفه‌ای در زمینه نصب پکیج ضرورت دارد, که ما در تیم حرفه ای تاسیساتی شو با دقت و تخصص لازم در زمینه نصب پکیج در خدمتتان هستیم.

نصب انواع پکیج توسط تیم نصاب پکیج تاسیساتی شو

بررسی فشار منبع انبساط قبل از نصب پکیج

09196017175 | 09216051688

یکی از مهمترین مراحل نصب پکیج در تهران اندازه‌گیری فشار منبع انبساط با کمک یک مانومتر است. این فشار باید حداقل ۰.۵ بار و حداکثر یک بار باشد. اگر سیستم بر روی این میزان تنظیم نبود باید اقدامات مورد نیاز صورت گرفته سپس دستگاه نصب گردد.ما در تیم حرفه ای تاسیساتی این مورد را هم قبل از نصب پکیج بررسی می کنیم و با اطمینان خاطر می توانید نصب پکیج را به ما بسپارید.

بررسی دودکش پکیج

09196017175 | 09216051688

از آنجایی که هیچ پکیجی نباید بدون دودکش مناسب نصب و راه اندازی شود پس نصاب پکیج در تهران باید به این مرحله نیز دقت کنند. حواستان باشد که قطر لوله پکیج کم نبوده و یا در مسیر آن گرفتگی وجود نداشته باشد. همچنین نباید مسیر طولانی و افقی داشته و یا دارای شیب منفی باشد. در غیر این صورت گازها به راحتی از دودکش عبور نکرده و خطراتی ایجاد می‌شود.تیم حرفه ای تاسیساتی شو با دقت و تخصص و امنیت خاطر می تواند انواع پکیج را در تهران نصب نماید.

نکته ای در خصوص نصب پکیج ایساتیس

09196017175 | 09216051688

نصب کردن پکیج برند ایساتیس نیز اصول مربوط به خود را دارد و یکی از مراحل آن تشخیص شیرهای رفت و برگشتی از میان چندین لوله اتصال است که هر کدام مامور انجام وظیفه خاصی بوده و به نقطه ویژه‌ای هم متصل می‌شوند. پس از تشخیص این شیرها و اتصال آن‌ها باید به شستشوی مدار گرمایش پکیج اقدام شود تا ذرات خارجی در آن وجود نداشته باشند.

نصب انواع پکیج توسط تیم نصاب پکیج تاسیساتی شو

سخن آخر

09196017175 | 09216051688

مراحل نصب کردن پکیج در برندهای مختلف تقریبا یکسان بوده و اصول مشابهی دارد. برای نصب پکیج فرولی نیز تمامی مراحل بالا باید انجام شود. نصاب پکیج باید پس از سپری شدن گام‌های بالا به وصل کردن شلنگ گاز و اتصالات آن دست بزنند.

نصاب پکیج دیواری باید برای اجرای این مرحله از لوله‌ها و شلنگ‌های با قطر داخلی استاندارد استفاده کنند. تست فشار گاز ساختمان، شارژ آب مدار گرمایشی، رسوب زدایی رادیاتورها و.... دیگر گام‌های مورد نیاز برای نصب انواع پکیج در تهران است.

تماس با ما