تعمیر و سرویس و نصب کولر گازی-اسپلیت در دهکده المپیک تهران

اگر کولر گازی دارید، بدون شک به تعمیر کولر گازی اسپلیت نیاز پیدا خواهید کرد. پس بهتر است برای آن برنامه‌ریزی کنید تا هنگام خرابی، با دردسر کم‌تری روبه‌رو شوید. برنامه‌ریزی برای تعمیرات، شامل پیداکردن یک مرکز تعمیر خوب در نزدیکی محل است؛ تعمیرگاهی که خدمات متعددی را ارائه دهد و هزینه‌های آن مقرون‌به‌صرفه باشد.

اگر در شهرک دهکده المپیک و اطراف آن زندگی می‌کنید، می‌توانید از مرکز تعمیر کولر گازی و اسپلیت  تاسیساتی شو در المپیک کمک بگیرید. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا یک مرکز خوب سرویس کولر گازی اسپلیت پیدا کنید.

شماره تماس تعمیر و سرویس کولرگازی و اسپلیت در دهکده المپیک 09196017175 | 09216051688

تعمیر کولر گازی اسپلیت در المپیک تهران

لزوم پیدا‌کردن یک تعمیرگاه خوب برای کولر گازی در دهکده المپیک

ممکن است با خود فکر کنید که با هربار خرابی کولر گازی از یک مرکز متفاوت کمک بگیرید. اما این رویکرد در تعمیرات دستگاه صحیح نیست. رسیدگی خوب به دستگاه، مستلزم دانستن سابقه آن است. پس بهتر است با جست‌و‌جوی کافی قبل از خرابی، مرکز خوبی را پیدا کنید که همیشه از آن کمک بگیرید؛ مرکزی که نصب کولر گازی اسپلیت، سرویس کولر گازی اسپلیت و تعمیرات کولر گازی را  در دهکده المپیک یک‌جا انجام دهد.

ما در گروه تعمیر کاران و سرویس کاران کولر گازی و اسپلیت تاسیساتی شو با بهترین کیفیت ارائه خدمات در خدمتتان هستیم.

با انتخاب چنین مرکزی می‌توانید حتی قبل از تعمیرات از سرویس‌های دوره‌ای بهره ببرید. سرویس‌های دوره‌ای هرچند وقت‌یک‌بار (یک تا دوبار در سال) انجام می‌شود و در طول آن عملکرد دستگاه، فن‌ها، تمیزی فیلتر‌ها و… بررسی می‌شود. در صورتی که برخی از قطعات خراب یا فرسوده باشند، تکنسین تعمیر کولر گازی و اسپلیت در دهکده المپیک آن‌ها را تعویض یا تمیز می‌کند تا خرابی‌ها به‌حداقل برسد. همچنین، با هر بار سرویس، مشکلات دستگاه و وضعیت آن ثبت می‌گردد تا در صورت خرابی، تعمیر کولر گازی اسپلیت با بینش عمیق‌تری انجام شود.

اگر می خواهید در خصوص نصب انواع برند کولر گازی و اسپلیت اطلاعات بیشتری را کسب نمایید پیشنهاد می کنم مقاله نصب کولر گازی و اسپلیت در تهران را مطالعه نمایید.

یک مرکز تعمیرات خوب کولر گازی در دهکده المپیک چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

 • نصب کولر گازی
 • تعمیر برد کولر گازی اسپلیت
 • سرویس دوره‌ای اسپلیت
 • ارائه خدمات تخصصی برای همه برند‌های کولر گازی
 • تمیز‌کردن قطعات کثیف برای بهبود عملکرد
 • عایق‌بندی لوله‌ها برای جلوگیری از یخ‌زدگی و عملکرد بهینه
 • چک‌کردن قسمت‌های اصلی
 • آموزش صحیح کار با دستگاه به مصرف‌کننده
 • ثبت مشکلات و تعمیرات انجام‌شده بر روی دستگاه
 • شارژ مبرد

به‌طور کلی می‌توان گفت که یک مرکز تعمیر کولر گازی اسپلیت خدمات متعدی را با نظم و انضباط و قیمت مناسب انجام می‌دهد. هزینه تعمیر کولر گازی اسپلیت نیاز به انتخاب یک مرکز خوب و موثر دارد.

در کنار انتخاب بهترین مرکز تعمیرات و نصب کولر گازی مورد مهمی که در اینجا حائز اهمیت است انتخاب محلی مناسب برای نصب کولر گازی اسپلیت می باشد که یک نصاب حرفه ای از تاسیساتی شو اینکار را بدرستی برای شما انجام می دهد. اما بهتر است که شما هم اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید پس پیشنهاد می کنم مطلب بهترین محل نصب کولر گازی در خانه را مطالعه نمایید.

تعمیر کولر گازی و اسپلیت در تاسیساتی شو تمام خدمات فوق را به‌شکل موثر و با هزینه‌های مناسب ارائه می‌دهد. تنها کافی است با ما تماس بگیرید. 09196017175 | 09216051688

اسپلیت سامسونگ جزو برندهای محبوب در انتخاب اسپلیت می باشد ولی ممکن است در طول زمان دچار مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر پیدا کند به همین جهت پیشنهاد می کنم مقاله تعمیر اسپلیت سامسونگ در تهران را مطالعه نمایید.

از چه ابزاری در تعمیر کولر گازی در دهکده المپیک استفاده می گردد؟

تعمیر و سرویس کولر گازی اسپلیت به ابزارهای مختلفی برای تشخیص مشکلات و انجام تعمیرات نیاز دارد. در این‌جا چند ابزار رایج مورد استفاده در تعمیر و سرویس کولر گازی اسپلیت، به همراه عملکرد آن‌ها آورده شده است.

دستگاه بازیابی مبرد (Refrigerant Recovery Machine)

مبرد جزء ضروری یک سیستم تهویه مطبوع است و این دستگاه مبرد را از سیستم برای دفع یا بازیافت مناسب قبل از تعمیر یا نگهداری استخراج می‌کند.

ابزار تشخیص نشت

ابزارهای تشخیص نشت (Leak Detection Tools)

این ابزارها برای تشخیص نشتی کاربرد دارند.

 • رنگ ماوراء بنفش (Ultraviolet Dye): برای کمک به شناسایی نشت با استفاده از نور UV به سیستم مبرد تزریق می‌شود.
 • نشت‌یاب الکترونیکی (Electronic Leak Detector): نشت مبرد را با تشخیص وجود مبرد در هوا تشخیص می‌دهد.

پمپ خلاء

اگر می خواهید در خصوص تعمیر انواع برندهای کولر گازی و اسپلیت اطلاعات بیشتری را کسب نمایید, پیشنهاد میکنم مقاله تعمیر کولر گازی و اسپلیت در تهران را مطالعه نمایید.

پمپ خلاء (Vacuum Pump)

پمپ خلاء ابزاری است که توسط تکنسین‌ها برای حذف هوا و رطوبت از کولر گازی استفاده می‌شود. وجود رطوبت در واحد تهویه مطبوع می‌تواند باعث یخ‌زدن آن شود.

مجموعه گیج منیفولد (Manifold Gauge Set)

تکنسین‌های تعمیر کولر گازی اسپلیت از مجموعه‌های گیج منیفولد برای اندازه‌گیری فشار مبرد در سیستم‌های تهویه مطبوع استفاده می‌کنند. مجموعه گیج منیفولد شامل یک گیج فشار بالا، گیج فشار کم و شلنگ‌هایی است که به واحد تهویه مطبوع متصل می‌شوند.

همچنین بخوانید: تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

دماسنج (Thermometer)

دماسنج ابزاری است که تکنسین‌ها برای اندازه‌گیری دمای سیستم تهویه مطبوع از آن استفاده می‌کنند. تکنسین می‌تواند با استفاده از دماسنج تشخیص دهد که آیا دستگاه به درستی خنک یا گرم می‌شود یا نه؟

کولر گازی اجنرال هم ممکن دچار مشکلاتی از قبیل عدم خروج باد خنک و اختلال در کندانسور و غیره شود اگر می خواهید با مشکلات کولر اجنرال بیشتر آشنا شوید حتما مقاله تعمیر و سرویس کولر گازی اجنرال در غرب تهران را مطالعه کنید.

سخن آخر

پیدا‌کردن یک مرکز خوب برای تعمیر کولر گازی اسپلیت و کمک‌گرفتن دائم از همان مرکز، نقش مهمی در سالم ماندن کولر گازی دارد. یک مرکز تعمیرات خوب، خدمات متنوعی ارائه کرده و از ابزارهای پیشرفته‌ای برای تعمیرات بهره می‌برد.

مرکز تعمیر کولر گازی و اسپلیت تاسیساتی شو در دهکده المپیک، یک مرکز تعمیرات خوب برای ساکنین این منطقه از تهران است. راه های ارتباطی با ما 09196017175 | 09216051688